triplex21.jpgtriplex22.jpg

Stowarzyszenie Klub Sportowy "Triathlon Szczecinek"

                                                                         

               

Dane Klubu: 

STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY "TRIATHLON SZCZECINEK"

ul. Koszalińska 20 A/12, 78-400 Szczecinek

NIP: 673-189-62-15, REGON: 321299476

Konto bankowe: 15 2030 0045 1110 0000 0271 3410

________________________________________________________________________________

Tel. (48) 609 693 200 Prezes , (48) 695 25 32 37 Wiceprezes

E-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

WWW: http://www.triathlon-szczecinek.pl/

________________________________________________________________________________

Opłata wpisowa do klubu wynosi 100 zł i jest opłatą jednorazową 

(tytułem: imię, nazwisko - opłata wpisowa do KS "Triathlon Szczecinek")

________________________________________________________________________________

Składki członkowskie płatne do 15 każdego miesiąca na konto Banku BGŻ

(tytułem: imię, nazwisko - opłata członkowska za miesiąc / rok) , 

miesięczna opłata wynosi 60 zł za jedno dziecko, jeśli rodzice zgłaszają do klubu

dwójkę dzieci i więcej, to składka miesięczna wynosi, proporcjonalnie:

za 2 dzieci po - 50 zł, za 3 dzieci po - 40 zł. 

Konto bankowe : 15 2030 0045 1110 0000 0271 3410 

____________________________________________________________________________________

  

        

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

            

 

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW KLUBU SPORTOWEGO „TRIATHLON SZCZECINEK”, W TERMINIE: 15.09 – 19.09.2014 r. 

2014 r.

15 . 09

16 . 09

17 . 09

18 . 09

19 . 05

20 . 09

21 . 09

TRENINGI,

INNE ZAJĘCIA

DYSCYPLINA SPORTU

TRENER PROWADZĄCY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

NIEDZIELA

STRZELANIE – GRUPA – II, III

     

TEMUR BAŁAKARI

BIEG – GRUPA – II

       

JOANNA KOCHANOWSKA

17:10 17:50

17:10 17:50

17:10 17:50

BIEG – GRUPA - III

      

TEMUR BAŁAKARI

17:50 18:45

17:50 18:45

17:50 18:45

17:50 18:45

SZERMIERKA (SZPADA) – II, III

 

TEMUR BAŁAKARI

KOLARSTWO

   

ROBERT KOCHANOWSKI

PŁYWANIE – GRUPA - I  NAJMŁODSI

 

ROBERT KOCHANOWSKI

17:00 18:00     1 tor

17:00 18:00       1 tor

17:00 18:00      1 tor

17:00 18:00      1 tor

17:00 18:00      1 tor

PŁYWANIE – GRUPA - II

        

ROBERT KOCHANOWSKI

18:00  19:00    2 tory

18:00  19:00      2 tory

18:00  19:00     2 tory

18:00  19:00     2 tory

18:00  19:00     2 tory

SAUNA – GRUPA – II

       

ROBERT KOCHANOWSKI

19:00 - 19:15

PŁYWANIE – GRUPA – III

            

ROBERT KOCHANOWSKI

19:00 19:30

19:00 - 20:00

19:00 - 20:00

19:00 - 20:00

PŁYWANIE – GRUPA – III

            

TEMUR BAŁAKARI

19:00 20:00      3 tory

19:00 - 20:00       3 tory

19:00 - 20:00       3 tory

19:00 - 20:00      3 tory

19:00 - 20:00      3 tory

SAUNA – GRUPA – III

      

TEMUR BAŁAKARI

20:00 20:35

 

 

                                                                                                                                           Klub Sportowy „Triathlon Szczecinek”

 

 

 

Uwaga!

Wszyscy zawodnicy trenujący w klubie KS "Triathlon Szczecinek" obowiązkowo muszą przejść przez specjalistyczne badania lekarza medycyny sportowej, 2 razy w roku.

 

  Poradnia Medycyny Sportowej - Szczecinek                                                                   Adres: ul. Kościuszki 38 , Szczecinek, tel. 943726780 

                                                                                                 Klub Sportowy „Triathlon Szczecinek”

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

      Drodzy Państwo!

 Jest możliwe, że nie wszystkie nazwiska trafiły na listę poszczególnych grup, za co bardzo przepraszamy.                                                                                                                  

  Staramy się uporządkować listy i poprawić błędy.  

 

                                                                     Z poważaniem, Klub Sportowy „Triathlon Szczecinek”

  

 

KLUB SPORTOWY „TRIATHLON SZCZECINEK”

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Lp.

  Nazwisko

  Imię

Lp.

Nazwisko

  Imię

Lp.

Nazwisko

Imię

1

Arendacz

Helena

1

Atamańczuk

Kacper

1

Bogdanowicz

Dawid

2

Arendacz

Teresa

2

Balkowski

Piotr

 2

Baryło

Miłosz

3

Borys

Adam

3

Borkowska

Julia

3

Cybulski

Dawid

4

Bykowska

Amelia

4

Borkowska

Wiktoria

4

Dybowski

Jeremi

5

Dolak

Maciej

5

Bykowska

Maja

5

Dybowska

Michalina

6

Dolak

Stanisław

6

Celej

Radosław

6

Dybowski

Michał

7

Fierek

Weronika

7

Czerniawski

Kacper

7

Figiel

Julia

8

Foltyniewicz

Hanna

8

Drab

Bartosz

8

Foltyniewicz

Zofia

9

Horyd

Marcin

9

Horyd

Piotr

9

Gmurowska

Aleksandra

10

Jabłoński

Michał

10

Jałowiecki

Marcin

10

Kirpa

Nikolas

11

Janczi

Maciej

11

Karpowicz

Filip

11

Kommisarczyk

Stanisław

12

Jeleń

Maciej

12

Kniaź

Bartosz

12

Kopacz

Jakub

13

Idziak

Zuzanna

13

Kochanowski

Michał

13

Kwiatkowski

Pola

14

Kiełtyka

Miłosz

14

Kowalczyk

Julia

14

Leniec

Mateusz

15

Latkowska

Anna

15

Kurzawiński

Sławomir

15

Markiewicz

Maja

16

Latkowska

Aleksandra

16

Ksok

Mateusz

16

Michalak

Paweł

17

Łozińska

Julia

17

Lageweg

Stefan

17

Ostrowski

Kacper

18

Łozińska

Natalia

18

Leboda

Joanna

18

Pestka

Wojciech

19

Maciuk

Wojciech

19

Lemke

Maciej

19

Pieńkos

Małgorzata

20

Machnicka

Natalia

20

Maciuk

Wojciech

20

Poghosyan

Vahe

21

Markiewicz

Jagoda

21

Makaryk

Justyna

21

Rogozińska

Paulina

22

Michalak

Amelia

22

Marynicz

Łukasz

22

Ryndak

Maciej

23

Matulewicz

Antoni

23

Mastyła

Aleksandra

23

Siódmiak

Igor

24

Mostowski

Igor

24

Mastyła

Michał

24

Smolińska

Hanna

25

Mostowski

Wiktor

25

Niewierowski

Szymon

25

Stępień

Robert

26

Nast.

Julia

26

Osińska

Natalia

26

Siubdzia

Paweł

27

Nowak

Zofia

27

Osiński

Maciej

27

Trzciński

Michał

28

Okuniewicz

Paweł

28

Pacholczyk

Maciej

28

Tuchowski

Adam

29

Oświęcimski

Adrian

29

Siembab

Piotr

29

Urbanowicz

Paulina

30

Piątek

Bartosz

30

Sieniawski

Filip

30

Wojewódzki

Sebastian

31

Pieńkos

Mateusz

31

Szczepański

Oliver

31

Zaleska

Katarzyna

32

Pietras

Adrian

32

Wojewódzka

Zofia

 

 

 

33

Roszkowiak

Gabriela

32

Zawistowski

Mateusz

 

 

 

34

Skiba

Bartosz

 

 

 

 

 

 

35

Skrzyńska

Aleksandra

 

 

 

 

 

 

36

Sowińska

Emilia

 

 

 

 

 

 

37

Stelmaszyńska

Maja

 

 

 

 

 

 

38

Szymański

Adam

 

 

 

 

 

 

39

Wachowski

Aleksander

 

 

 

 

 

 

40

Warzecha

Mateusz

 

 

 

 

 

 

41

Wełk

Oliwia

 

 

 

 

 

 

42

Wojewódzki

Daniel

 

 

 

 

 

 

43

Wójcik

Paulina

 

 

 

 

 

 

44

Zaleska

Aleksandra

 

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla